محصولات پایه گریم و آرایش | محصولات آرایشی گراف

Basic products in makeup

  1. صفحه نخست
  2. /
  3. گریم و آرایش
  4. /
  5. محصولات پایه گریم و...
محصولات پایه گریم و آرایش

محصولات پایه گریم و آرایش

9 بهمن 1402 بدون نظر

محصولات پایه گریم و آرایش کدامند؟ آرایش و گریم نه تنها برای زیبایی بلکه برای خلق ظاهری جذاب و مناسب با شرایط و موقعیت های مختلف استفاده می شود. در مقاله قبل در رابطه با انواع محصولات و لوازمی که در آرایش و گریم استفاده می شوند صحبت کردیم که یکی از این دسته لوازم آرایش و گریم، محصولات پایه بود. در گریم و آرایش، استفاده از محصولات پایه صحیح نقش مهمی در به دست آوردن نتیجه ای زیبا و حرفه ای دارد. در ادامه با مجله گراف برای معرفی انواع محصولات پایه در گریم و آرایش همراه باشید.

محصولات پایه در گریم و آرایش

محصولات پایه اولین دسته از لوازم و محصولاتی هستند که برای گریم و آرایش بکار می روند. لازم به ذکر است که این محصولات برای ایجاد زمینه های یکدست و پوشاندن نقص های پوستی کاربرد دارند.

برخی از محصولات پایه گریم و آرایش

1: پرایمر

این محصول که به عنوان زیرساز آرایش از آن یاد می شود، پوست را برای پذیرش آرایش آماده می کند. پرایمر ها می توانند منافذ پوست را پر کنند و باعث ماندگاری بیشتر آرایش شوند.

2: کرم پودر یا فونداسیون

یکی دیگر از محصولات پایه گریم و آرایش کرم پودر یا فونداسیون است. این محصول به مانند یک پرده عمل می کند و سطح پوست را یک دست و صاف نشان می دهد. همچنین این محصول پوششی مناسب برای از بین بردن تغییر رنگ ها و نقص های پوستی فراهم می کند.

3: کانسیلر

کانسیلر برای پوشاندن نواقص محدودتر مانند سیاهی دور چشم یا لک های روی پوست استفاده می شود و عمدتا دارای پوششی غلیظ تر از فونداسیون است. کانسیلر معمولا یک درجه از رنگ کرم پودر استفاده شده باید روشن تر باشد.

4: پودر فیکس

این محصول از محصولات پایه گریم و آرایش پودری است که برای ثابت نگه داشتن میکاپ بکار می رود و باعث مات و طبیعی بنظر رسیدن پوست می شود.

محصولات پایه گریم و آرایش

5: رژگونه

برای افزودن رنگ و حیات به صورت استفاده می شود و باعث می شود که ابعاد صورت بیشتر نمایان شوند. همچنین رژگونه باعث شاداب‌تر بنظر رسیدن چهره می‌شود.

6: هایلایتر

هایلایتر محصولی از محصولات پایه گریم و آرایش است که برای ایجاد جلوه نور و برجستگی در نقاطی مانند گونه ها، بینی و زیر ابرو کارایی دارد.

7: کانتور

یکی دیگر از محصولات پایه گریم و آرایش کانتور است. با استفاده از سایه های تیره تر، به صورت عمق و شکل داده و ویژگی های صورت را بهتر نمایان می سازد.

درباره محصولات آرایشی گراف

شرکت گراف با بیش از  ۲۵سال سابقه مستمر  و درخشان در راستای تولید قلموهای هنری (تذهیب) و گریم و کاشت ناخن هم اکنون در زمره اولین و بهترین  تولید کننده براش در ایران شناخته میشود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده که جدیدترین محصولات و با بالاترین کیفیت را ارائه دهد لازم به ذکر است صفر تا صد قلم موها داخل ایران تولید میشود و این باعث افتخار شرکت گراف میباشد. این مجموعه شامل  کامل ترین مجموعه براش با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها میباشد. شما عزیزان برای خرید انواع محصولات گراف مانند براش های میکاپ، براش های گریم و قلموهای ناخن میتوانید از فروشگاه ما اقدام کرده و یا با کارشناسان ما در ارتباط قرار بگیرید.

نتیجه گیری

برای دستیابی به نتایجی حرفه ای در هنر آرایش و گریم، آشنایی با این محصولات پایه ای و استفاده صحیح از آن ها امری ضروری است. هر یک از این محصولاتی که بیان شدند کاربرد خاص خود را دارند و در ترکیب با یکدیگر به آرایشگر این امکان را می دهند که زیبایی طبیعی چهره را تقویت و نقص ها را پنهان کند. در نهایت، هر کدام از این محصولات بیان شده در فرایند گریم و آرایش به مانند یک قطعه از پازل می مانند که با دقت و مهارت میباست در جای خود قرار بگیرند تا بتوانند نتیجه دلخواه را رقم بزنند. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

نظرات شما