محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش کدامند؟

?What are the correcting products for makeup

  1. صفحه نخست
  2. /
  3. گریم و آرایش
  4. /
  5. محصولات تصحیح کننده گریم...
محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش

محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش کدامند؟

11 بهمن 1402 بدون نظر

محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش کدامند؟ همانطور که پیش تر بیان شد، گریم و آرایش امروزه به عنوان یک هنر شناخته می شوند و کاربردهای بسیاری دارند. می توان از گریم و آرایش برای خلق ظاهری جذاب در موقعیت های مختلف و بسیاری از موارد دیگر استفاده کرد. البته که برای خلق ظاهری زیبا، نیاز به ابزار مناسبی نیز داریم. در مقاله قبل در رابطه با محصولات پایه گریم و آرایش صحبت کردیم و امروز و در این مقاله قصد داریم تا درباره محصولات تصحیح کننده در گریم و آرایش صحبت کنیم. با مجله گراف همراه باشید.

محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش

محصولات تصحیح کننده در گریم و آرایش، ابزارهایی هستند که به ما کمک می کنند تا نقاط ضعف پوست را پوشش داده و ویژگی های زیبای چهره را برجسته کنیم. لازم به ذکر است که استفاده از این محصولات باعث می شود که شما پوستی یکپارچه و بی عیب و نقص داشته باشید و درخشان تر از همیشه بنظر برسید.

انواع محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش

برخی از این محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش عبارتند از:

1: کالر کورکتور (Color Corrector)

یکی از محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش، کالر کورکتور یا تصحیح کننده رنگ می‌باشد. این محصول که در دسته محصولات تصحیح کننده قرار می گیرد محصولی است که با رنگ متضاد برای خنثی سازی رنگ پوست مانند قرمزی، زردی و یا کبودی کاربرد دارد.

2: فیکساتور (Setting Spray / Powder)

فیکساتور اسپری یا پودری است که در ثابت نگه داشتن آرایش و مراقبت از پوست کاربرد دارد.

 

3: پیچ کاورها (Peach Covers)

نوع دیگری از محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش، پیچ کاورها هستند. این محصولات، محصولاتی هستند که با رنگ هلویی خود در پوشاندن تیرگی هایی همچون تیرگی های زیر چشم کاربرد دارند.

makeup corrector 2

4: کانسیلرهای رنگی

کانسیلرها نوع دیگری محصولات تصحیح کننده گریم و آرایش هستند و در رنگ های مختلفی وجود دارند و هرکدام کاربرد خود را دارند. به عنوان مثال کانسیلر بنفش برای خنثی سازی رنگ  های زرد و طلایی پوست و کانسیلر آبی برای خنثی کردن نواحی پرتنش یا نارنجی پوست کاربرد دارند.

 

5: استیک های کانتور

این محصول برای خلق عمق و تعریف بیشتر صورت کاربرد دارد.

 

6: پودر تنظیم کننده رنگی

پودرهایی هستند که با تون های رنگی مختلفی وجود دارند و در خنثی سازی تون های خاص پوست استفاده می شوند.

 

لازم به ذکر است که برخی از محصولات مانند کانسیلرها، پرایمرها، کانتورها، هایلایترها و …. که در دسته محصولات پایه قرار گرفته اند ممکن است در دسته محصولات تصحیح کننده نیز کاربرد داشته باشند. به طور کلی محصولات تصحیح کننده در جریان گریم و آرایش بر ایجاد زیبایی و تناسب بیشتر، دقت در ناهماهنگی ها و تصحیح آن ها متمرکز هستند.

درباره محصولات آرایشی گراف

شرکت گراف با بیش از  ۲۵سال سابقه مستمر  و درخشان در راستای تولید قلموهای هنری (تذهیب) و گریم و کاشت ناخن هم اکنون در زمره اولین و بهترین  تولید کننده براش در ایران شناخته میشود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده که جدیدترین محصولات و با بالاترین کیفیت را ارائه دهد لازم به ذکر است صفر تا صد قلم موها داخل ایران تولید میشود و این باعث افتخار شرکت گراف میباشد. این مجموعه شامل  کامل ترین مجموعه براش با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها میباشد. شما عزیزان برای خرید انواع محصولات گراف مانند براش های میکاپ، براش های گریم و قلموهای ناخن میتوانید از فروشگاه ما اقدام کرده و یا با کارشناسان ما در ارتباط قرار بگیرید.

نتیجه گیری

با استفاده از محصولات تصحیح کننده می توانیم چهره ای متعادل و جذاب داشته باشیم که هم منحصر به فرد است و هم ایرادات به خوبی در آن پوشانده شده اند. به طور کلی می توان گفت که محصولات تصحیح کننده در گریم و آرایش به ما کمک می کنند تا بتوانیم زیبایی های طبیعی چهره مان را برجسته تر کنیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

نظرات شما