انواع لوازم گریم و آرایش کدامند؟

?what are the types of makeup accessories

  1. صفحه نخست
  2. /
  3. گریم و آرایش
  4. /
  5. انواع لوازم گریم و...
انواع لوازم گریم و آرایش

انواع لوازم گریم و آرایش کدامند؟

7 بهمن 1402 بدون نظر

لوازم گریم و آرایش مجموعه ای از ابزار و محصولات هستند که برای بهبود یا تغییر ظاهر فرد بکار می روند. این محصولات می توانند رنگ پوست را یکنواخت کنند، نقص های پوستی را بپوشانند و یا ویژگی های چهره را برجسته تر کنند. در این مقاله قصد داریم تا درباره انواع این محصولات صحبت کنیم. با مجله گراف همراه باشید.

لوازم گریم و آرایش

همانطور که بیان شد گریم بیشتر به معنای آرایش حرفه ای و تخصصی است که برای فعالیت های حرفه ای مانند تئاتر، تلویزیون، سینما و … استفاده می شود. اما آرایش بیشتر برای موقعیت های روزانه و محیط های کمتر تخصصی مناسب است. برای گریم و آرایش از لوازم مختلفی استفاده می شود. که برخی از آن ها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

انواع لوازم گریم و آرایش

1: محصولات پایه

این نوع از محصولات و لوازم آرایشی معمولا شامل کرم پودر، کانسیلر و پرایمر می شوند که برای ایجاد زمینه های یکدست و پوشاندن نقص های پوستی کاربرد دارند.

2: محصولات تصحیح کننده

این نوع از محصولات برای تغییر شکل و برجسته کردن ویژگی های چهره بکار می روند. برخی از این محصولات عبارتند از : کانتور و هایلایتر.

3: محصولات چشم

محصولاتی از قبیل سایه چشم، مداد چشم، اینلاینر و ریمل که برای زیبایی و تاکید بر چشم ها استفاده می شوند.

4: براش ها و ابزار

این دسته از محصولات شامل براش های مختلف برای کاربردهای گوناگون، اسفنج آرایشی و پاک کننده های آرایشی می شوند.

لوازم گریم و آرایش

5: محصولات ابرو

محصولاتی که در این دسته جای می گیرند شامل مداد ابرو، پودر و ژل ابرو می شوند که برای پر کردن و تراشیدن ابروها کاربرد دارند.

6: محصولات لب

این محصولات شامل رژ لب، مداد لب و برق لب می شوند که برای رنگ دادن به لب ها کاربرد دارند.

7: محصولات مخصوص

محصولاتی مانند گلیتر، مژه مصنوعی و  دیگر محصولات فانتزی که برای سبک های آرایشی خاص و یا گریم های ویژه استفاده می شوند در این دسته جای می گیرند.

درباره محصولات آرایشی گراف

شرکت گراف با بیش از  ۲۵سال سابقه مستمر  و درخشان در راستای تولید قلموهای هنری (تذهیب) و گریم و کاشت ناخن هم اکنون در زمره اولین و بهترین  تولید کننده براش در ایران شناخته میشود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده که جدیدترین محصولات و با بالاترین کیفیت را ارائه دهد لازم به ذکر است صفر تا صد قلم موها داخل ایران تولید میشود و این باعث افتخار شرکت گراف میباشد. این مجموعه شامل  کامل ترین مجموعه براش با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها میباشد. شما عزیزان برای خرید انواع محصولات گراف مانند براش های میکاپ، براش های گریم و قلموهای ناخن میتوانید از فروشگاه ما اقدام کرده و یا با کارشناسان ما در ارتباط قرار بگیرید.

نتیجه گیری

در این مقاله انواع محصولات و لوازم گریم و آرایش به طور خلاصه بیان شدند. محصولاتی که بیان شدند بر اساس نوع پوست، جشن یا مناسبت و یا تاثیر مورد نظر انتخاب می شوند و استفاده از تکنیک های متنوع و خلاقانه در نحوه استفاده از آن ها می تواند تفاوت قابل توجهی در ظاهر نهایی فرد ایجاد کند. در مقاله های بعدی به طور مفصل در رابطه با هرکدام از دسته بندی های لوازم گریم و آرایش صحبت خواهیم کرد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

نظرات شما